Vyhľadať

RUBI CYCLONE Nivelačný adaptér – 100 ks (Ref. 35949)

Nivelačné adaptéry z novej rady RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM pre rýchle a presné kladenie dlažieb a obkladov s hrúbkou 3-20 mm. V balení je 100 kusov adaptérov. Ref: 35949

Original price was: 26,53 €.Current price is: 25,20 €. (21,00  bez DPH)

Skladom

Popis

Nivelačné adaptéry nového systému RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (čítaj „saikloun“) sú novinkou pre rok 2021. Tento nivelačný systém umožňuje jednoduchšiu pokládku dlažieb a obkladov bez nástrojov a odstraňuje výškové rozdiely medzi dlaždicami. Adaptéry systému CYCLONE poskytujú beznástrojovú inštaláciu, výbornú viditeľnosť v mieste inštalácie a rovnomerný tlak na dlaždice. Balenie obsahuje 100 kusov adaptérov, vhodných pre všetky hrúbky nivelačných podstavcov CYCLONE. Adaptéry sú znovupoužiteľné.

Minimálny rozmer používaných dlaždíc je 30×30 cm. Systém je vhodný pre dlaždice s hrúbkou od 3 do 20 mmaj pre veľkoformátové dlaždice.

Prednosťou tohto systému je jednoduchá inštalácia bez nástrojov, výborná viditeľnosť a rovnomerný tlak na dlaždice. Nivelačný systém sa skladá z univerzálnych adaptérov a 2 typov podstavcov – rovné a krížové s rôznou hrúbkou škár 1 až 3 mm s farebným odlíšením.

Súvisiace produkty