RUBI CYCLONE Nivelačný adaptér – 300 ks (Ref. 35950)

Nivelačné adaptéry z novej rady RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM pre rýchle a presné kladenie dlažieb a obkladov s hrúbkou 3-20 mm. V balení je 300 kusov adaptérov. Ref: 35950

67,20  (56,00  bez DPH)

Skladom

Compare Added Add to Wishlist Browse Wishlist

Popis

Nivelačné adaptéry nového systému RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM (čítaj “saikloun”) sú novinkou pre rok 2021. Tento nivelačný systém umožňuje jednoduchšiu pokládku dlažieb a obkladov bez nástrojov a odstraňuje výškové rozdiely medzi dlaždicami. Adaptéry systému CYCLONE poskytujú beznástrojovú inštaláciu, výbornú viditeľnosť v mieste inštalácie a rovnomerný tlak na dlaždice. Balenie obsahuje 300 kusov adaptérov, vhodných pre všetky hrúbky nivelačných podstavcov CYCLONE. Adaptéry sú znovupoužiteľné.

Minimálny rozmer používaných dlaždíc je 30×30 cm. Systém je vhodný pre dlaždice s hrúbkou od 3 do 20 mmaj pre veľkoformátové dlaždice.

Prednosťou tohto systému je jednoduchá inštalácia bez nástrojov, výborná viditeľnosť a rovnomerný tlak na dlaždice. Nivelačný systém sa skladá z univerzálnych adaptérov a 2 typov podstavcov – rovné a krížové s rôznou hrúbkou škár 1 až 3 mm s farebným odlíšením.

Súvisiace produkty