Vyhľadať

BATTIPAV Rezačka dlaždíc BATTIPAV SINTESI 163 (Art. 40163)

Profesionálna hliníková rezačka dlaždíc BATTIPAV.  Spôsob rezania: tlačením. Max dĺžka rezu: 1630 mm. Max. rozmer dlaždice pre diagonálny rez: 1152 x 1152 mm. Hrúbka dlaždíc: 4 – 21 mm. Hmotnosť: 33 kg. Art: 40163

Original price was: 1017,60 €.Current price is: 966,72 €. (805,60  bez DPH)

Skladom

Popis

Profesionálna hliníková rezačka dlaždíc BATTIPAV SINTESI je určená pre diagonálne a priame rezy keramických a porcelánových dlaždíc systémom „TLAČENÍM“. Telo rezačky je vyrobené z odolného hliníka, čo zaručuje prvotriednu pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Rezacia hlava s 9 guličkovými ložiskami zabezpečuje ľahké kĺzanie a tú najvyššiu presnosť rezov. Lámač dlaždíc využíva magnetické ovládanie a plastový chránič proti vzniku škrabancov. Goniometrické pravítko je vyrobené z jedného kusu hliníku s vysokou pevnosťou a výbornou čitateľnosťou pre rovné a 45° rezy, s možnosťou jednoduchého opakovania rezov. Bočné podpery uľahčujú rezanie aj veľkoformátových dlaždíc. Odpružené stoly sú samozrejmosťou. Rezačka má prepravné kolieska a rúčku pre jednoduchšie prenášanie.

Technické údaje:

  • Dĺžka rezu: 1630 mm
  • Max. veľkosť dlažby pre diagonálny rez: 1152 x 1152 mm
  • Hrúbka rezaného materiálu: 4 – 21 mm
  • Rozmery rezného kolieska: Ø22 x 6,1 x 4,7 mm
  • Rezné koliesko v balení
  • Hmotnosť: 33 kg
  • Rozmery balenia: 2096 x 454 x 340 mm

Popis vlastností a funkcií:

 Battipav SINTESI vozík Rezací vozík s magnetickým lámačom pre ľahké kĺzanie a presné rezy. Lámač má plastovú ochranu proti poškriabaniu dlaždíc. Vďaka magnetickému lámaču je rezanie rýchle a jednoduché, v 1 kroku.
 Battipav SINTESI ložiská Rezací vozík sa pohybuje po 9 guličkových ložiskách, ktoré zaručujú hladký chod a najvyššiu presnosť.
Battipav SINTESI konštrukcia Hliníková konštrukcia zaručuje vysokú pevnosť, odolnosť a prijateľnú hmotnosť rezačky.
 Battipav SINTESI bočné podpery Bočné podpery sú veľmi praktické pri rezaní veľkoformátových dlaždíc.
 Battipav SINTESI pravítko Pravítko z jedného kusu hliníka umožňuje rýchle a presné nastavenie uhlov rezania. Číselné značenie pravítka je naklonené k obkladačovi, pre čo najľahšie odčítanie hodnôt. Pravítko je možné zamknúť pod uhlom pre diagonálne rezy. Umožňuje rýchle opakovanie rezov.
 Battipav SINTESI nastavenie výšky Rezačka umožňuje nastavenie výšky vodiacej lišty pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku s rôznou hrúbkou dlaždíc.
Battipav SINTESI náhradné koliesko Rezačka má odkladací priestor pre rezné koliesko s oskou.
Battipav SINTESI lámacia ryska Nerezová lámacia ryska pre dlhú životnosť s ochranou pred poškodením hrán dlaždíc.
Battipav SINTESI kolieska Kolieska a rúčka uľahčujú jej prenášanie.

 

Video:

Súvisiace produkty